Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Vánoční zdobení cukrové hůlky 25g

Veselé červenobílé cukrové hůlky dodají tvému vánočnímu pečení okamžitý kouzelný efekt a nádherně slavnostní vzhled.
Není skladem

57 Kč
228 Kč / 100g
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Tyhle malé cukrové hůlky od PME jsou přesně to zdobení, které udělá z tvých vánočních dezertů hotovou sváteční show. Mají podobu drobných červenobílých fondánových plátků ve tvaru candy canes, takže na cupcakes, donutech, perníčcích nebo zmrzlině vypadají naprosto rozkošně.

Dekorace jsou větší než běžné posypy, takže na dezertu krásně vyniknou a působí jako malý vánoční detail, který celé pečení pozvedne. Balení 25 g vystačí na zdobení několika dezertů nebo na dozdobení celé várky cukroví. Navíc jsou 100% jedlé a bez AZO barviv, což oceníš zvlášť u dětských dezertů.

Použití je jednoduché — posyp je na ještě vlhký krém nebo glazuru a nech lehce přilnout. Vytvoříš tak dekoraci, která je veselá, výrazná a přitom hotová během pár vteřin. Ideální na vánoční cukroví, dorty, cupcakes, rolády i sváteční dezerty ve skle.

  • originální vánoční zdobení ve tvaru cukrových hůlek
  • krásný červenobílý design, který na dezertu vynikne
  • 100% jedlé a bez AZO barviv
  • větší dekorace — okamžitý sváteční efekt
  • ideální na cupcakes, donuty, cukroví, dorty i zmrzlinu
  • rychlé zdobení bez práce navíc


Hmotnost

Balení obsahuje: 25 g

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Technické parametry

Kategorie: Vánoční zdobení
Vánoční zdobení a sypání
Cukrové 3D zdobení na cupcakes
Výrobce PME
EAN 5056844800738
Kód produktu ch25skb004

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické vánoční zboží

Cukrové zdobení Cesta lesem 80g

Cukrové zdobení Cesta lesem. Balení 80 g.

109 Kč
136.3 Kč / 100g

Není skladem

Silikonová forma hvězdy a stromy CH23260

Silikonová hvězda a stromy od Karen Davies skvěle doplní vaši cukrářskou výbavu.

748 Kč

Skladem poslední 1 kus

Košíčky na muffiny červené s pevným okrajem 50x39mm 100ks

Cukrářské košíčky červené s pevným okrajem ve velikosti 50x39mm pro pečení a působivé servírování muf

183 Kč

Skladem > 5 ks

Krabička na cukroví vánoční 22x15x5cm

Praktická krabice o rozměru 22x15x5cm pro bezpečné přenášení a elegantní předání dortů nebo drobného

49 Kč

Skladem > 10 ks
-22 %
Silikonová forma santa a paní clausová 6,5x6cm - Karen Davies

Silikonová forma santa a paní clausová 6,5x6cm - Karen Davies

Silikonová forma santa a paní santa clausová od Karen Davies.
425 Kč
331 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Zdobení stříbrné perličky středně velké 90g

Jedna barva, jedna láska - čisté štěstí.

214 Kč
237.8 Kč / 100g

Skladem 5 ks